I - „Zachód słońca w Central Parku” Sarah Morgan (Romans)

            Książka miała swoją premierę w Polsce 16 sierpnia. Główną bohaterką jest Frankie – konkretna, rzeczowa kobieta, nielubiąca wylewności i niewierząca w romantyczne związki. Jednak pod maską silnej i opanowanej kryje wiele emocji. Zdarzenia z przeszłości, jak rozwód rodziców i złośliwość rówieśników, doprowadziły do tego, że Frankie ukrywa swoje emocje. Ale nie może w nieskończoność udawać. Szczęśliwie może liczyć na swoje przyjaciółki. W szczególności jednak na Matta – brata jednej z przyjaciółek. Lecz co robić, kiedy to właśnie Matt - najlepszy przyjaciel - staje się problemem, odkrywając przed nią własne sekrety?

Więcej → https://goo.gl/tXxuXa

            II - „To, co zostawiła” Ellen Marie Wiseman (Thriller)

            Premiera w Polsce odbyła się 18 sierpnia. Już dziesięć lat minęło od kiedy matka Izzy Stone zastrzeliła swojego męża. Izzy, przekonana o obłędzie matki, nie może jej wybaczyć odebrania ukochanego ojca. Siedemnastoletnia dziewczyna przebywa u rodziny zastępczej. W wolnym czasie pomaga w lokalnym muzeum, gdzie pracują jej opiekunowie. Pewnego dnia Izzy znajduje stos nieotwartych listów, które stają się oknem do jej przeszłości.

            Fenomenalna historia o miłości, lojalności i granicach poświęcenia w obronie najbliższych osób rozgrywająca się w dwóch wymiarach czasowych.

Więcej → https://goo.gl/WDciDv