SENIORZY

Prezeski w miesiącu seniorów

 

 

Dzisiejsze spotkanie prezesek klubów seniora jak zwykle obfitowało w ważne dla społeczności lokalnej zagadnienia. Omawiałyśmy budżet – jak nim dysponować - ponieważ w czasach pandemii część działań, niestety, ale musi być wstrzymanych.


Zmiany w Kłodawie

 

2 lipca odbyło się spotkanie seniorów z Kłodawy. Dotychczasowa prezeska Klubu Seniora w Kłodawie Pani Irena Lasoń z powodów zdrowotnych zrezygnowała z pełnionej funkcji, dlatego też seniorzy powołali nową prezeskę – Panią Grażynę Rozpędowską i zarząd w składzie: Barbara Kęska, Stefan Mocek, Małgorzata Szambelan, Ryszarda Warchoł.

Było nas prawie 500 osób!

 

Piątkowy Gminny Dzień Seniora pod hasłem „Młodzi duchem” upłynął w romantycznej atmosferze. Szesnaście par małżeńskich uroczyście odnowiło przysięgę małżeńską, więc swoje „Złote Gody” miało okazję świętować przy wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Różankach. Nie brakowało tortu, którego mógłby pozazdrościć niejeden weselnik.

Radośnie, bo razem

 

W Santocku znowu się zadziało. Tym razem seniorzy spotkali się na corocznej imprezie jesiennej, którą od lat organizuje dla nich zarząd klubu.

jubileusz seniorzy 2019 285x