Brygada starszaków na Nowy Rok

_______________________

Już od końcówki poprzedniego roku kłodawscy seniorzy spotykają się w bibliotecznych murach. I świetnie! W końcu to idealna przestrzeń na życie we wspólnocie. Prezeska Klubu Seniora w Kłodawie Irena Lasoń nie ukrywała zaskoczenia, gdy okazało się, że 9 stycznia pojawiło się na zebraniu nestorskim aż szesnaście osób.

Były rozmowy, wspólne kolędowanie, część „starszaków” stała się nowymi czytelnikami naszej książnicy. Nic tylko się cieszyć – w końcu o to chodzi, gdy wszyscy z nadzieją czekają na nowe centrum kultury w Kłodawie przy ulicy Jeziornej. Budowa trwa. A seniorzy, którzy w założeniu mieli się spotykać raz w miesiącu, postanowili, że spotkania będą odbywać się w drugi i czwarty tydzień poszczególnych miesięcy (oczywiście, czas jest płynny, więc zawsze wszystko może się zmienić).