SENIORZY

Radośnie, bo razem

 

W Santocku znowu się zadziało. Tym razem seniorzy spotkali się na corocznej imprezie jesiennej, którą od lat organizuje dla nich zarząd klubu.

Było nas prawie 500 osób!

 

Piątkowy Gminny Dzień Seniora pod hasłem „Młodzi duchem” upłynął w romantycznej atmosferze. Szesnaście par małżeńskich uroczyście odnowiło przysięgę małżeńską, więc swoje „Złote Gody” miało okazję świętować przy wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Różankach. Nie brakowało tortu, którego mógłby pozazdrościć niejeden weselnik.

Tuż przed miesiącem seniorów

 

Tym razem głównym tematem spotkania prezesów klubów seniora z naszej gminy były obchody Dnia Seniora, które odbędą się 4 października w hali sportowej szkoły podstawowej w Różankach.

Uczta w Chwalęcicach

 

Nie ma jak seniorzy! Tym razem jesienne spotkanie odbyło się w świetlicy w Chwalęcicach. Był czas na rozmowy, biesiadowanie, a nawet tańce.

Seniorzy z przytupem

 

Jesień czasem seniorów, co potwierdzają nasze kluby, organizując imprezy dla najstarszych właśnie w tym okresie. W tym roku świętowanie rozpoczęło się biesiadą w Santocznie, która odbyła się 21 września.