Było nas prawie 500 osób!

 

Piątkowy Gminny Dzień Seniora pod hasłem „Młodzi duchem” upłynął w romantycznej atmosferze. Szesnaście par małżeńskich uroczyście odnowiło przysięgę małżeńską, więc swoje „Złote Gody” miało okazję świętować przy wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Różankach. Nie brakowało tortu, którego mógłby pozazdrościć niejeden weselnik.

Uczta w Chwalęcicach

 

Nie ma jak seniorzy! Tym razem jesienne spotkanie odbyło się w świetlicy w Chwalęcicach. Był czas na rozmowy, biesiadowanie, a nawet tańce.

Tuż przed miesiącem seniorów

 

Tym razem głównym tematem spotkania prezesów klubów seniora z naszej gminy były obchody Dnia Seniora, które odbędą się 4 października w hali sportowej szkoły podstawowej w Różankach.

Seniorzy z przytupem

 

Jesień czasem seniorów, co potwierdzają nasze kluby, organizując imprezy dla najstarszych właśnie w tym okresie. W tym roku świętowanie rozpoczęło się biesiadą w Santocznie, która odbyła się 21 września.

Po wycieczce

 

Wyjechała punkt 22.00 w niedzielę 1 września. Nazajutrz rano 52-osobowa grupa seniorów z naszej gminy dotarła do Łańcuta, gdzie zwiedzała pałac i ogród. Po południu była na miejscu zakwaterowania w Wapowcach.