Uważność, gdy na zewnątrz świat wirował

Mimo że wciąż się poznają, bo grupa zmienna, ochota i nastrój różny, to pamiętajcie: w Kłodawie w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywają się koronkowe zawody na oddech. Tutaj jest nas tyle, ile trzeba. Nie lubimy zdjęć, ale się z nimi oswajamy.Mimo że wciąż się poznają, bo grupa zmienna, ochota i nastrój różny, to pamiętajcie: w Kłodawie w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywają się koronkowe zawody na oddech. Tutaj jest nas tyle, ile trzeba. Nie lubimy zdjęć, ale się z nimi oswajamy. Tym razem, spotkanie wyjątkowo udane, a grupa będzie się rozrastać, bądź nie. Ważne, że w naszej niewielkiej książnicy, w której znajduje się ponad 13.000 tysięcy książek, jest miejsce i dla tych, które po prostu chcą odpocząć wśród innych kobiet. 

Mimo że wciąż się poznają, bo grupa zmienna, ochota i nastrój różny, to pamiętajcie: w Kłodawie w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywają się koronkowe zawody na oddech. "Tutaj jest nas tyle, ile trzeba" - najważniejsza atmosfera.

Nie lubią zdjęć, ale się z nimi oswajają. Tym razem, spotkanie wyjątkowo udane, a grupa będzie się rozrastać, bądź też nie. Ważne, że w naszej niewielkiej książnicy, w której znajduje się ponad 13.000 tysięcy książek, jest miejsce i dla tych, które po prostu chcą odpocząć wśród innych kobiet.